DIGITĀLĀ TIEŠĀ DRUKA

DTG (Direct To Garment) - digitālā tiešā druka. Šī ir ļoti kvalitatīva tekstila pilnkrāsu apdruka, kuru izmanto dažādu auduma apdrukai (t-krekli, džemperi, somas utt.). DTG printeris tinti uzdrukā taisni uz auduma ar inkjet tehnoloģiju, failu nav nepieciešams īpaši sagatavot vektorfailā, līdz ar to der arī JPG, PNG un citi attēlu formāti. Drukā izmanto speciālu tinti, kuru absorbē apģērba šķiedras, līdz ar to šī druka ir īpaši noturīga. Mēs izmantojam jaunāko Brother GTX printeri, kurš īpaši atšķirās ar savu drukas kvalitāti, krāsu košumu un drukas ātrumu.

TERMODRUKA

Termodruka - šajā drukas pamatā ir noteiktās formas (piem. logo) līmplēves izgriežana ar ploteri, kura pēc tam tiek uzspiesta uz auduma ar kartumpreses palīdzību. Arī ar šīs metodes palīdzību ir iespējams apdrukāt dažādu audumu, jo līmplēve ir ļoti noturīga un mazgāšanas process to neietekmē. Ir iespēja uztaisīt dizainu no dažāda tipa līmplēvēm. Parasti termodruku izmantojam tad, ja ir nepieciešams uzdrukāt vienkrāsas dizainu.

IZŠŪŠANA

Izšūšana - ar šo drukas metodi dizains tiek precīzi un kvalitatīvi uzšūts uz apģērba, izmantojot datorizētu izšūšanas iekārtu. Izšūšanu izmanto, galvenokārt, uz cepurēm, polo krekliem, flīša jakām, virsjakām, dvieļiem. Šī ir dārgākā drukas metode un cena ir ļoti atkarīga no dizaina sarežģītības, jo ir nepieciešams veidot izšūšanas programmu katram dizainam.

Sazinies ar mums un mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko drukas veidu, kas atbilst Jūsu vēlmēm!

© 2020 Merchy / R.B Company LV SIA